Obsługa Informatyczna
dla firm i klientów indywidualnych

O naszej firmie

Jesteśmy firmą informatyczną, działającą na rynku wielkopolskim od ponad 5 lat. Specjalizujemy się w szybkich naprawach sprzętu komputerowego zarówno w firmach jak i u klientów indywidualnych.

Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze informatycznej firm, nabyte w długoletniej współpracy z wieloma wielkopolskimi przedsiębiorstwami. Nasz zespół wykwalifikowanych informatyków poradzi sobie z każdym problemem natury komputerowej.

Działamy na terenie Poznania i okolic oferując usługę "Pogotowia Komputerowego". Dzięki temu klienci mogą liczyć na szybką pomoc przy problemach z komputerem - poradzimy sobie z uszkodzonym komputerem, wirusami i robakami internetowymi oraz wszelkimi problemami z siecią komputerową i niedziałającym internetem.

Doświadczenie

Nasz zespoł tworzą informatycy posiadający długoletnie doświadczenie w branży IT. Doświadczenie zawodowe i ukończone kursy firmy IT Secure :

2009-2011 - współpraca z poznańskimi firmami - opieka informatyczna wielu Wielkopolskich firm.

2009 - Działalność gospodarcza - firma IT Secure Krzysztof Kosicki - usługi informatyczne, naprawa komputerów,pogotowie komputerowe

2009 - Właściciel firmy Krzysztof Kosicki - Politechnika Poznańska - Tytuł mgr inż. Elektrotechnik specjalność Układy Elektryczne i Informatyczne w Przemyśle i Pojazdach.

2007 - Rozwój działalności Serwisu komputerowego

2006 - uruchomienie serwisu "Pogotowie Komputerowe" - www.naprawakomputera.com.pl - usługi informatyczne w Poznaniu i okolicach.

2003 - uzyskane Certyfikaty ukończenia kursu Akademii Sieciowej Cisco na poziomie CCNA - sieci komputerowe.

Nasz zespół

  • mgr inż. Krzysztof Kosicki Właściciel firmy IT Secure

    Specjalność - projektowanie i wdrożenia sieci komputerowych, projektowanie stron internetowych, zarządzanie firmą.
  • mgr Anna Falewska Specjalista do spraw marketingu i kontaktu z klientem

  • mgr Tomasz Bręczewski Specjalista do spraw prokektowania stron www

    Specjalność - projektowanie stron internetowych, systemy CMS i esklepy.