Obsługa Informatyczna
dla firm i klientów indywidualnych

Od ponad 5 lat wspieramy firmy...

Jesteśmy firmą oferującą kompleksowe rozwiązania informatyczne dla małych i średnich firm. Wspieramy głównie Wielkopolskie przedsiębiorstwa, jesteśmy firmą elastyczną, dostosowującą się do potrzeb naszych klientów.

Wykorzystując nasze długoletnie doświadczenie dbamy o ciągłość i bezpieczeństwo całej struktrury informatycznej w Państwa firmie. Pewność działania wynikająca z długoletniej praktyki zapewnia szybkie zlokalizowanie i usunięcie przyczyny awarii.

Zajmiemy się profesjonalnie Państwa komputerami - nie warto czekać na awarię, warto natomiast wcześniej nawiązać z nami współpracę, która zapewni Państwu spokój informatyczny w firmie.

Umowy serwisowe

Proponujemy naszym Klientom obsługę infrastruktury informatycznej na bazie Umowy Serwisowej z wykupionym pakietem godzin i gwarancją czasu reakcji. W ramach umowy Klient otrzymuje ustalony pakiet godzin do wykorzystania przy pracach administracyjnych, konfiguracyjnych i pomocy technicznej oraz gwarantowane czasy reakcji serwisu dla poszczególnych poziomów awarii. Powyższa umowa może dotyczyć całego środowiska informatycznego lub jego fragmentów, szczególnie istotnych dla Zamawiającego (np. serwerów).

W ramach umowy serwisowej zobowiązujemy się do:

  • utrzymywania ciągłości pracy infrastruktury informatycznej Zleceniodawcy
  • monitoringu kluczowych elementów sieci komputerowej w firmie
  • Usuwania wszelkich problemów z komputerami, z dojazdem do Państwa firmy
  • Okresowych kontroli oprogramowania i sprzętu komputerowego
  • Ochrony systemów oraz danych przed niepowołanym dostępem

Dzięki powierzeniu opieki informatycznej naszej firmie zyskują Państwo:

  • Sprawną infrastrukturę sprzętową i optymalną konfigurację oprogramowania,
  • fachową wiedzę niezbędną do zaspokojenia konkretnych potrzeb z zakresu informatyki,
  • stały dostęp do najnowszych technologii informatycznych,
  • stałą opłatę abonamentową, która realnie zmniejszy koszty związane z sektorem IT w Państwa firmie (brak konieczności zatrudniania informatyków).
  • Spokój o bezpieczeństwo informatyczne Państwa firmy.

Koszty obsługi informatycznej
Podstawowym wyznacznikiem cenowym umowy abonamentowej jest ilość komputerów jaką posiadają Państwo w swojej firmie i nad którą sprawowalibyśmy opiekę.

Jednak jesteśmy mocno elastyczni jeśli chodzi o przygotowywanie pakietów serwisowych, dlatego W celu ustalenia szczegółowych kosztów związanych z obsługą informatyczną Państwa firmy prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.


KONTAKT Z NAMI